Zbog velikog interesa za nazočnost seminaru „Završni obračun i nove obveze obrtnika od 1.1.2016.g.“,  a uslijed ograničenih kapaciteta dvorane u Hotelu „Jadran“ u Rijeci, Obrtnička komora Primorsko-goranske županije neće više zaprimati  nove prijave za sudjelovanje na predmetnom seminaru.

U organizaciji Hrvatske obrtničke komore i Obrtničke komore Primorsko-goranske županije održat će se seminar na temu „Završni obračun i nove obveze obrtnika od 1.1.2016.g.“.
Seminar će biti održan u Rijeci na adresi: Šetalište XIII. divizije 46, Hotel Jadran 12.02.2016.g. od 10,00-14,00 sati.
Molimo prijave za seminar dostaviti putem e-pošte na: Tajništvo Obrtničke komore Primorsko-goranske županije  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (051 325 599)
Ističemo, seminar je besplatan za sve obrtnike.